Menu

Zawrzesz pokój z ciałem w którym żyjesz

Kurs "5 dni samomiłości" to 5 dni wspólnego odkrywania przyczyn Twojej walki z obrazem własnego ciała, kwestionowania i zmieniania Twoich przekonań i myśli. W atmosferze czułego towarzyszenia i czułej obecności odkryjesz swoją ścieżkę do pokoju z ciałem.

kurs 5 dni samomiłości

Zawrzesz pokój z ciałem w którym żyjesz to:

5 lekcji audio

5 maili uzupełniających lekcje audio

dedykowany dziennik kursowy w formacie pdf z pytaniami i miejscem na refleksję

codzienne dodatkowe ćwiczenie i cytat do zabrania ze sobą

przestrzeń i czas dla Ciebie na czułe bycie ze sobą i swoim ciałem - tu i teraz

Zakochasz się w najważniejszej osobie na świecie - którą jesteś... TY!

Zobacz jak wygląda próbka kursu

Lekcja, która pomoże Ci zrozumieć dlaczego nienawidzisz swojego ciała chociaż wcale tego nie chcesz. Zobaczysz kiedy dokonała się w Tobie zmiana z niewinnego dziecka, dla którego ciało było domem w kogoś kto uwierzył i uznał, że z jego ciałem lub jego częściami jest coś nie w porządku. W tej lekcji w trakcie medytacji spotkasz się również z tą zranioną częścią Ciebie i zaoferujesz jej wsparcie.

W tej lekcji zaoferujesz swojemu ciału przeprosiny, które są konieczne byś mogła znowu połączyć się ze swoim ciałem i uznać je za przyjaciela, który gra z Tobą w jednej drużynie i jest po Twojej stronie. Napiszesz też swój własny list przeprosinowy do ciała. W trakcie wspólnej medytacji będziesz mogła przyjrzeć się i czule spotkać z każdą częścią Twojego ciała i zobaczyć ją inaczej niż do tej pory.

Lekcję trzecią poświęcimy uznaniu, podziękowaniu i docenieniu. Zrozumieniu jak ważny jest szacunek do ciała. Uznasz i docenisz pracę swojego ciała – każdej z jego części. Zaoferujesz mu swoje podziękowania w trakcie wspólnej medytacji. I pozwolisz mu je przyjąć. Ta lekcja to przestrzeń dla Ciebie byś mogła uwolnić się od wiecznego postrzegania swojego ciała tylko i wyłącznie przez pryzmat jego wyglądu – od tej sztucznej perspektywy wymuszanej na nas przez wszechobecną obsesję “piękna” i “idealnego” wyglądu. Twoje ciało to o wiele więcej – i zobaczysz to. 

W tej lekcji odkryjesz swoje prawdziwe ja – Twój serdeczny, współczujący wewnętrzny głos – pozwolisz mu się spotkać z Okrutnym Sędzią – czyli tą częścią Ciebie, która nienawidzi Twojego ciała i ciągle zmusza Cię i przekonuje że musisz je zmienić. W trakcie wspólnej medytacji przejdziemy przez rozmowę pomiędzy tymi dwoma głosami w Tobie. Zobaczysz też jak Twoje myśli wpływają na to co się dzieje w Twoim ciele – i dosłownie to w nim poczujesz. 

W trakcie lekcji piątej będziemy czuć miłość i wypełniać się nią od czubka głowy po koniuszki palców u stóp – nauczymy się patrzeć na nasze ciała wzrokiem pełnym miłości zwykle zarezerowanym dla tych wyjątkowych osób w Twoim życiu – tym razem te kochające oczy zaoferujesz sobie i swojemu ciału. Usłyszysz też zdania, które może na razie odległe staną Ci się sprzymierzeńcem i spotkasz się z nimi jak z dawno nie widzianym przyjacielem. Rozstaniemy się z życzeniami i wiarą w to, że możemy być dla siebie tymi kogo potrzebujemy w naszych zmaganiach z ciałem. 

 

Czas i przestrzeń tylko dla Ciebie...

Na bycie czułą, miękką i współczującą dla swojego ciała

Ten kurs to 5 czułych spotkań z Tobą samą. To 5 podróży w głąb Ciebie. To czułe sam-na-sam z Twoim najlepszym przyjacielem - Twoim ciałem.

Jeśli...

- jedyne co widzisz w swoim ciele to lista rzeczy do poprawy

- regularnie krytykujesz swoje ciało

- regularnie nazywasz i określasz swoje ciało jako grube, brzydkie, tłuste

- masz bardzo wysokie wymagania wobec tego jak powinno wyglądać Twoje ciało i obwiniasz je i siebie gdy nie jesteś w stanie ich osiągnąć

... ten kurs jest dla Ciebie

Nauczysz się...

- doceniać, szanować i kochać dokładnie to ciało, które posiadasz - niezależnie od jego kształtu i rozmiaru

- traktować swoje ciało z miłością i szacunkiem

- zmieniać swoje negatywne myśli w stosunku do ciała na neutralne, ale też czułe i kochające

- inaczej patrzeć na swoje ciało

- spotykać zranione części Ciebie, które oceniają Twoje ciało z kochającym i współczującym głosem Twojego Prawdziwego Ja

... to Twoja szansa na transformację Twojej relacji z ciałem

Kim jestem

Anna Trojanowska - specjalistka od Jedzenia Intuicyjnego i wolności jedzenia. W czułej obecności i czułym towarzyszeniu pomagam kobietom odzyskiwać wolność jedzenia i przekonanie, że ich ciała są wystarczające dokładnie takie jakie są. Uczę miękkości i dobroci dla siebie i ciała. Wbrew pędowi świata - w rytmie tak wolnym jak potrzebujesz. Daję przestrzeń, uznanie, wysłuchanie, moment zatrzymania i spokoju. Przestrzeń gdzie możesz przyjść ze wszystkim i dokładnie taka jaka jesteś i to jest ok. Pokazuję Ci Twoją moc i Twoją kontrolę - a także przypominam, że wszystko czego potrzebujesz masz już w sobie. Dzięki pracy ze mną kobiety odzyskują swoją relację z jedzeniem - taką jakiej chcą, zamiast tej, którą narzucają im inni.

Co mówią klientki

"Jeszcze raz chciałabym Ci podziękować za to, co robisz. Wspaniałe jest się od siebie w końcu odpieprzyć"
"Jesteś fantastyczną Kobietą. Dziękuję Ci. Dziękuję, że podzieliłaś się swoją wiedzą. Jestem Twoją Fanką. Zmieniłaś mnie, zmieniłaś moje postrzeganie i myślenie."
"Dziękuję za cały Twój wkład, zaangażowanie, pasję i poświęcony czas. Pozwalasz nam na nowo nauczyć się jeść. Dziękuję, że to zmieniasz, za tą walkę w oczach, za tą lwią siłę i ogrom pasji i bezinteresowności w tym jak działasz"

Co otrzymasz?

- bezpośrednio po zakupie przez 5 kolejnych dni będziesz otrzymywać wiadomość mailową z lekcją w formacie audio oraz dodatkowymi informacjami w treści maila, które pozwolą Ci jeszcze bardziej docenić ciało - do pierwszego maila będzie dołączony również dziennik kursowy w formacie .pdf

- do każdego maila dołączone będzie również dodatkowe ćwiczenie, oraz wspierający cytat do zabrania ze sobą